31 atpazīstamākajiem Super Bowl mirkļi visu laiku

click fraud protection

Pirmais rezultāts pirmajā jebkad Super Bowl nāca no spēlētāja, kurš nav pat paredzēts spēli. Packers plašs uztvērējs Max McGee noķēra 37 gadu caurlaide, lai atvērtu spēli ar blīkšķi pēc viduvēja sezona un laužot vakara zvans naktī pirms partijas ar divām lidojuma pavadoņi viņš gribētu tikās viesnīcas bārā.

Par Fame treneris zāle nabbed pirmos divus Super Bowl uzvaras grāmatās episkā veidā pirms došanās uz Vašingtonas Redskins. Vēlāk viņš mirst priekšlaicīgi no vēža 1970. gadā, pamudinot NFL nosaukt Super Bowl trofeju viņa godu.

Neskatoties uz to masveida underdogs, quarterback Joe Namath publiski garantēts Jets uzvaru pirms 1969 kāršu atklāšana. AFL komanda devās, lai nodrošinātu vienu no lielākajiem nekārtības sporta vēsturē, ar Namath lieliski ejot pie lauku ar vienu pirkstu norāda uz debesīm.

Joprojām vienīgā NFL komanda, lai sasniegtu undefeated sezonā, Miami Dolphins cietuši vienu ciešu zvanu uz 1972 nosaukumu spēles laikā. Tā vietā, lai krīt uz bumbu pēc bloķēto metienu, kicker Garo Yepremian mēģināja mest uz priekšu caurlaide tikai zaudēt kontroli. Redskins cornerback Mike Bass tad atdot to piezemēšanās, viņa komanda ir tikai vārtus no spēles.

Linemen nav parasti score piezemējumiem, nemaz nerunājot par rookies, bet iesācējs William "ledusskapja" Perry dzīvoja līdz savas pirmo pick kārta projektā, kad viņš skrēja pāri patrioti aizsardzības līniju likt punktus uz valde. Pārsteigums rezultāts izmaksas Las Vegas simtiem tūkstošu dolāru vērts prop derību. Perija Super Bowl Ring arī noteikt citu ilgstošu rekordu kā lielākais jebkad radīts.

Treneri ir New York Giants pateikties par lipīgo tradīciju ledus auksts, cukurotiem dušas. Ar 1987. gada Super Bowl komanda radīja jaunu sporta tradīciju, kad viņi iemērc galvenais treneris Bill Parcells ar satura dzesētāju pēc pukstēšana Broncos 39 līdz 20.

49ers Quarterback dzīvoja līdz savas unflappable reputāciju, kad viņš diriģēja spēli, uzvarot disku ceturtajā ceturksnī. Joe Montana bija tik atviegloti, ka viņš lieliski norādīja uz stendi un prasīja"Hei, nav tik Džona Candy?" tieši pirms savienojuma ar virkni caurlaidēm. (Lai atbildētu uz savu jautājumu, jā, tas bija.)

Ne tikai darīja portreta parakstītājs latiņu par "Star-Spangled Banner" izrādes visur ar viņas evaņģēlijs iedvesmotu interpretāciju, bet viņa arī ziedot ieņēmumus no reģistrēto viena līdz Persijas līča kara karavīru un viņu ģimenēm.

Tajā pašā gadā, Buffalo Bills zaudēja ar Giants skapī Super Bowl kādreiz pēc botched metienu mēģinājums ar kreiso astoņām sekundēm. Sportscaster Al Michaels nodēvēja Scott Norwood ir 47-yard izmēģināt "plata tiesības", un frāze bija apkopot visu spēli.

Ir grūti dzīvot līdz Joe Montana un viņa četru Super Bļodas, bet Steve Young beidzot stājās viņa paša 1995. gadā, kad viņš vadīja 49ers vēl cita čempionātā. Pēc Quarterback bloķēta up spēli ar rekordlielu sešus touchdowns, viņš memorably kliedza pie sānu līnijas, "Take ka pērtiķi pie manas muguras, lūdzu!"

John Elway palīdzēja perforators savu karti uz zālē Slavas 1998 uzvarētāju savu pirmo titulu pret Packers 31-24. Pēc tam, kad, ņemot vērā Broncos uz Super Bowl trīs reizes un zaudēt katru vienu, viņš beidzot pacēla Lombardi Trophy pirmo reizi, tikai atkārtot kā čempions nākamajā gadā.

Atpakaļ kad Rams bija Sentluisā, viņi novilka savu pirmo Super Bowl uzvarēt episkā veidā. Pēc lielā mērā aizsardzības pirmajā pusē, Tennessee Titans izdevās piebraukt pie sarkanā zona ar sešām sekundēm atlikušo un iespēja sasiet spēli, bet linebacker Mike Jones jārisina plašs uztvērējs Kevin Dyson tikai dažas pēdas no mērķa līnija.

Ar dot-com burbuļa vēl sabrukumu, vispirms Super Bowl jaunās tūkstošgades arī redzēja 14 dažādas tehnoloģijas iesācēji rādīt reklāmas izmaksas ir uz augšu no $ 2 miljonus katrā. Starp E * Trade ir deju šimpanze ( "Mēs vienkārši izšķērdēta 2 miljoniem dolāriem... Ko jūs darāt ar savu naudu? "), Un tagad nelaiķis Pets.com zeķei leļļu, pārpilnība tīmekļa saistītas reklāmas nopelnījis lielo spēli iesauku to "Dot-Com Super Bowl".

Īru rokgrupa regulāri topi sarakstu, kas labākie Puslaika šovi Pateicoties to sīvs 9/11 veltījums tikai dažus mēnešus pēc postošās uzbrukumiem. Bono veica trīs dziesmas ar nosaukumiem upuru plānotajiem aiz skatuves, atklājot beigās viņa sniegumu amerikāņu karoga uzdrukāts iekšpusē viņa jaka.

Ir grūti iedomāties laiku, kad Patriots spēlēja kā underdogs, bet franšīzes vienīgais nodrošinātas savu pirmo čempiona titulu 2002. gadā pret Sentluisas Rams, pazīstama arī Kurt Warner un "Greatest Show uz Turf." Ar nulle noildzes atlikušo, Tom Brady noveda New England leju jomā izveidot 48-yard metienu mēģinājums. Kicker Adam Vinatieri nosūtīja bumbu cauri balstiem, kā laiks pagājis, tikai atkārtot feat divus gadus vēlāk.

Sākotnēji plānota 2002 Super Bowl pirms pastiprināšanu malā U2, Janet Jackson bija tikpat neaizmirstamu šovu 2004. gadā pilnīgi dažādu iemeslu dēļ. Pēc tam veic duetā ar Justin Timberlake, Draņķīgs "garderobe traucējumi" noticis. "Nipplegate" pamudināja visus turpmākos tiešraides televīzijas izrādes, lai iezīme piecu sekunžu apraides kavēšanās, bet ne mākslinieks ir aizliegts no Super Bowl. Faktiski, Justin Timberlake ir atpakaļ headlining savu puslaika šovs šogad.

Mazāk sajūsmināti futbola fani uzmundrināja kad Animal Planet ieviesa labāko Super Bowl skaitītājs programmēšanas jebkad radīts. atklāšanas Puppy Bowl 2005.gadā Featured pārpilnība adoptējamo ilkņi, spēlējot, cīņa, un tikai parasti ir adorable. Kopš tā laika gudrs šovs ir ballooned par likumīgu televīzijas notikums piesaista miljoniem skatītāju, ar savu kaķēnu puslaika parādīt bagāžniekā.

2007. gads vēl puslaika šovu ierakstiem. princis izgāju vidū lietus gāze Rock Dolphin stadions ar vākiem "We Will Rock You", "Proud Mary" un "Visi pa Watchtower", kopā ar vairākiem viņa parakstu hits. 12 minūšu set uzkurināta fani un sajūsmināti mūzikas kritiķiem.

Nosaukts vislielākais Super Bowl spēle visu laiku, ko Fox Sports un NFLDavid Tyree ir leaping grab nepakļāvās visas izredzes - un smagums - ja viņš nozvejotas Eli Manning-izmet bumbu ar palīdzību no viņa ķivere. 32-yard pieaugums palīdzēja milži score spēļu uzvarētāju piezemēšanās un izjaukt patrioti 17 līdz 14 gadiem.

Gadu vēlāk, Pittsburgh Steelers uzvarēja rekordaugstumu sestais Super Bowl pateicoties MVP cienīgs sniegumu ar plašu uztvērējs Santonio Holmsu. Viņš pats memorably nabbed spēļu ieguvusī 6-yard piezemēšanās caurlaide galiņiem viņa pirkstiem, tikko uzturas robežas ar mazāk nekā minūti pa kreisi uz pulksteni.

Atvainojiet sportisti, bet tas bija Betty White kurš nozaga 2010 pārraidi ar viņas Bezkaunīgs reklāma Snickers. Pēc 88, tad Golden Girlsaktrise paņēma risināt kā champ pirms izšļāc ūdeni neaizmirstamu atriebība ( "Tas nav tas, ko tavs draudzene teica! "), un pārveidot atpakaļ uz futbola spēļu frants ar palīdzību no bada sating uzkodas.

Volkswagen skāra reklāmas zelts 2011. gadā ar savu klasisko komerciālo kas debitēja YouTube nedēļu pirms lielās spēles. Auto kompānija nebija aired Super Bowl reklāmu vairāk nekā desmit gadus, bet harizmātiskā Darth Vader-tērpā mazulis uzvarēja sirdis visur - un, iespējams, pārdod daudz Passats.

Pirmo reizi Super Bowl vēsturē, divi brāļi trenēja pret otru čempionāta gredzeni 2012. kāršu atklāšana. Jim un Jānis Harbaugh vadīja 49ers un Ravens attiecīgi ar nosaukumu spēli, bet tas bija vecākais brālis Jānis, kas galu galā gāja prom ar uzvaru.

Tā gada spēle iet arī ar citu segvārdu. Neaizmirstamu "Blackout Bowl" Featured 34 minūšu kavēšanās pateicoties daļēju elektroenerģijas pārtraukums, kas Superdome. Tumsa bija skatītāju joko Beyonce puslaika sniegumu bija burtiski izslēdziet to un Oreo s mārketinga vadītāju nāk klajā ar pašlaik portreta čivināt.

Spēle parādījās pa visu New England ar 26 sekunžu pa kreisi uz pulksteni un Sietlā kontrolēt bumbu uz 1-yard līniju, bet aizstāvēt Champs skrēja strīdīgs caurlaides spēli pārtvert jauniesaucamais cornerback Malcolm Butler. Par Patriots tam nodrošināja uzvaru ar gudri zīmēšanas iejaukšanos sodu par Seahawks, izvairoties no spēles, beidzas drošību un bloķēšanas up vēl viens Super Bowl.

Vairāk cilvēku noregulē, lai redzētu Lady Gaga pirmā puslaika šovs par faktisko spēli, un viņi nebija vīlušies. Pop superzvaigzne atklāja rutīnas, dziedot "Dievs svētī of America" ​​uz jumta NRG Stadium, un pēc tam ielēca arēnā traks uzdrīkstēties-velns triks. Kaut arī spekulanti prātoju, ja viņa gribētu iekļaut atklātu politisku protestu, galīgais rutīna vērsa atzinību - un nosūtīja viņas ierakstu pārdošanas planējošs.

Pēc izklaides, daudzi skatītāji bija mēģinājis galvu gulēt agri, pateicoties Atlanta pēriens četru rezultātu pārsvaru, bet jūs nekad nevar rēķināties no Bill Belichick un patrioti. Tom Brady vadīja lielāko atriebība Super Bowl vēsturē, nopelnot masveida 25 neatbildēti punktus pirms nosūtīšanas spēli par virsstundām, citā vēsturisks pirmās. Sporta rakstnieki nekavējoties nodēvēts tā ir Vislielākā Super Bowl visu laiku.